Meblowy uchwyt mosiezny o długości 374 mm z łezkami na końcach model 1 OUTLET.
| Nr katalogowy | U-6082 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiądz szczotkowany |
| Dł x Wys | 374 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 322 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | TAK |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Jeśli szukasz wyjątkowego uchwytu, który odmieni wygląd Twoich mebli, to ten mosiężny reling idealnie sprawdzi się we wszystkich wnętrzach, a zwłaszcza w kuchni, salonie i garderobie. Piękny design, doda nowoczesnego stylu i elegancji, a odpowiednio wykończone detale sprawią, że Twoje meble nabiorą nowego, unikalnego charakteru. Uchwyt nadaje się do ciężkich szuflad, lodówki i zmywarki. Jego atutem jest to, że występuje w wielu długościach, dlatego możesz wyposażyć w pełni swoje meble kuchenne. Dodatkowo, reling pokryty jest powłoką zabezpieczającą przed utlenianiem.
| Wykończenie powierzchni | Mosiądz szczotkowany |
|---|---|
| typ | Reling |
| Rozstaw otworów | 322mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Mosiądz szczotkowany, Złoty szczotkowany |
| długość | 374mm |