Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 82 zł
Mosiężny uchwyt meblowy SEGNO o długości 217mm OUTLET. Uchwyt do mebli w kolorze czarnym matowym.
| Nr katalogowy | O-5215 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Czarny matowy |
| Dł x Szer x Wys | 217 x 10 x 30 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 110mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Uchwyt meblowy, reling mosiężny Segno w kolorze czarnym matowym i o długości 217mm, to propozycja uchwytów, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, a zwłaszcza w kuchni. Uchwyty relingowe są bardzo wygodne w użyciu, a jednocześnie nie straciły na pięknym designie. Nadaje się do mebli takich jak, lodówka, zmywarka i szafy wysokich frontów oraz ciężkich szuflad. Ta minimalistyczna kolekcja występuje w dwóch kolorach: czarnym, mosiężnym szczotkowanym.
Wszystkie wybarwienia uchwytów meblowych, wykonanych z mosiądzu w kolorze złotym szczotkowanym , czarnym, srebrnym i złotym, można ze sobą łączyć, bez większej obawy o różnice kolorystyczne.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
| Wykończenie powierzchni | Czarny mat |
|---|---|
| typ | Reling |
| śruba | 25mm |
| Rozstaw otworów | 110mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Czarny |
| długość | 217mm |