Kielich mosiężny K3-16 z kulką mosiężną w połysku. Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży, podanymi w opisie. Produkt na zamówienie.
| Nr katalogowy | O-11078 |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Szczotkowany |
| Kulka | Mosiężna w połysku |
| Średnica x Wys | 52 x 35 mm |
| Średnica podstawy | 16 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Gałka Kielich K3-16 mosiężny szczotkowany z kulką mosiężną złoty połysk, to unikalny uchwyt meblowy wykonany w 100%z mosiądzu o wykończeniu: szczotkowanym i w połysku.
Kielich K3-16 do pomieszczeń w różnych stylach, klasycznych jak i nowoczesnych.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Uwaga – kielich z kulą montujemy w sposób trwały po złożeniu zamówienia.
Kula jest wykonana z mosiądzu.
Uchwyty wykonujemy po złożeniu zamówienia.
Czas realizacji to 4 dni robocze.
| Kolor | Mosiądz szczotkowany, Złoty połysk |
|---|---|
| KOLOR KIELICHA | MOSIĄDZ |
| średnica | 52mm |
| materiał | Mosiądz |
| typ | Gałka, Kielich, Wieszak |
| Wykończenie powierzchni | Mosiądz szczotkowany, Złoty połysk |