Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32 zł
Starzona gałka do mebli wykonana z mosiądzu Outlet.
| Nr katalogowy | O-2014 |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | mosiądz starzony |
| Dł x Wys | 26 x 30 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego Outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Piękna mosiężna gałka meblowa G2 w kolorze mosiężnym starzonym, to doskonały wybór dla Twojego wnętrza. Jest wykonana z wysokiej jakości mosiądzu i pokryta piękną powłoką postarzajacą. Dzięki połączeniu solidności wykonania z designerskim wykończeniem, produkt ten z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jej uniwersalny rozmiar 26 x 30 mm sprawia, że pasuje do różnych rodzajów mebli, zwłaszcza do szafek wiszących w kuchni, komód i toaletek, dodając im subtelny, a jednocześnie wyrazisty akcent.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 3 dni roboczych.
| Kolor | Mosiądz starzony |
|---|---|
| materiał | Mosiądz |
| średnica | 30mm |
| śruba | 25mm |
| typ | Gałka |
| Wykończenie powierzchni | Mosiądz starzony |