Mosiężny uchwyt meblowy relingowy 237 mm z łezkami na końcach model 2 OUTLET. Uchwyt do mebli w kolorze srebrny połysk.
| Nr katalogowy | O-6102 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny połysk |
| Dł x Wys | 237 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 160 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
| Wykończenie powierzchni | Srebrny połysk |
|---|---|
| typ | Reling |
| śruba | 25mm |
| Rozstaw otworów | 196 mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Srebrny połysk |
| długość | 237 mm |