Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99 zł
Mosiężny uchwyt meblowy relingowy o długości 310 mm z łezkami na końcach model 1. Uchwyt do mebli w kolorze złotym o szczotkowanej powierzchni.
| Nr katalogowy | O-6010 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiądz szczotkowany |
| Dł x Wys | 310 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 256 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | TAK |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
| Wykończenie powierzchni | Mosiądz szczotkowany |
|---|---|
| typ | Reling |
| śruba | 25mm |
| Rozstaw otworów | 296 mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Mosiądz szczotkowany, Złoty szczotkowany |
| długość | 310 mm |