Mosiężny uchwyt meblowy T-bar 55 mm z łezkami na końcach model 1 OUTLET. Uchwyt do mebli o powierzchni srebrny połysk.
| Nr katalogowy | O-6021 |
| Typ | T-bar |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny Połysk |
| Dł x Wys | 55 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | – |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Jeśli szukasz wyjątkowego elementu, który odmieni wygląd Twoich mebli, to ten mosiężny reling, w kolorze srebrny połysk, idealnie sprawdzi się we wszystkich wnętrzach, a zwłaszcza w kuchni, salonie i garderobie. Piękny design, doda nowoczesnego stylu i elegancji, a odpowiednio wykończone detale sprawią, że Twoje meble nabiorą nowego, unikalnego charakteru. Uchwyt T-bar jest uzupełnieniem do całej kolekcji, która występuje w wielu długościach, dlatego możesz wyposażyć w pełni swoje meble kuchenne, idealnie nadają się do szafek wiszących oraz cargo. Występuje również w kolorze mosiężnym szczotkowanym.
| Wykończenie powierzchni | Srebrny połysk |
|---|---|
| typ | Reling |
| śruba | 25mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Srebrny połysk |
| długość | 55 mm |