Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 95 zł
Klasyczny mosiężny uchwyt meblowy relingowy o długości 255 mm, w kolorze srebrnym OUTLET.
| Nr katalogowy | U-10831 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny połysk |
| Dł x Wys | 255 x 35 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 224mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Uchwyt meblowy klasyczny 1 w całości wykonany z mosiądzu, w kolorze srebrnym to wyjątkowa propozycja uchwytu relingowego przeznaczonego do wnętrz klasycznych, modern classic i nowoczesnych. Uchwyt charakteryzuje się prostą formą rączki z delikatnymi zdobieniami nóżek.
Reling Klasyczny 1 występuje w trzech długościach: 190mm, 255mm i w dwóch wybarwieniach: mosiężnym (pokrytym lakierem bezbarwnym, zabezpieczającym przeciw utlenianiu) i srebrnym w połysku, na specjalne zamówienie możemy wykonać ten uchwyt również w kolorze czarnym. Różnorodność długości i kolorów, pozwala w przypadku tego uchwytu do mebli na zastosowanie do w wielu wnętrzach, takich jak kuchnia, salon, łazienka, sprawdzi się przy ciężkich szufladach, zmywarce i szafach.
Wszystkie wybarwienia uchwytów meblowych, wykonanych z mosiądzu w kolorze złotym szczotkowanym , czarnym, srebrnym i złotym, można ze sobą łączyć, bez większej obawy o różnice kolorystyczne.
| długość | 255mm |
|---|---|
| Kolor | Srebrny połysk |
| materiał | Mosiądz |
| typ | Reling |
| Rozstaw otworów | 224mm |
| Wykończenie powierzchni | Srebrny połysk |