Ozdobna gałka do mebli model G4 OUTLET wykonana z mosiądzu o szczotkowanej powierzchni.
| Nr katalogowy | O-2054 |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiądz szczotkowany |
| Średnica x Wys | 30×22 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | TAK |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Unikatowa i minimalistyczną kolekcja gałek G to idealna propozycja dla Klientów, którzy cenią sobie prostotę i wysoką jakość wykonania. Gałki do mebli G to wyjątkowy uchwyt, w całości wykonany z mosiądzu oraz pokryty lakierem bezbarwnym zabezpieczającym przeciw utlenianiu. Ten model gałki meblowej również występuje w kolorze czarnym matowym.
Ten rodzaj uchwytu meblowego będzie pasować do wielu wnętrz: minimalistycznych, nowoczesnych, ale również idealnie wpasuje się we wnętrza klasyczne, jako uzupełnienie do różnego rodzaju stylizowanych relingów. Gałkę możecie zamontować do szafek wiszących w kuchni, toaletkę oraz niewielkich szuflad.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
| Wykończenie powierzchni | Mosiądz szczotkowany |
|---|---|
| typ | Gałka |
| średnica | 30mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Mosiądz szczotkowany, Złoty szczotkowany |