Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35 zł
Srebrna gałka do mebli wykonana z mosiądzu w wykończeniu srebrnym szczotkowanym. Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego OUTLETU.
| Nr katalogowy | O-2013 |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny szczotkowany |
| Dł x Wys | 30 x 26 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Gałka meblowa mosiężna G2 o wymiarach 30×26 w kolorze srebrnym szczotkowanym to idealne uzupełnienie każdego wnętrza. Wykonana z najwyższej jakości mosiądzu, łączy w sobie elegancję z trwałością, co czyni ją nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym elementem wyposażenia mebli.
Charakteryzująca się precyzyjnym wykonaniem, gałka G2 doskonale sprawdzi się w różnych aranżacjach – od klasycznych po nowoczesne. Dzięki różnorodności dostępnych kolorów, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwala na idealne dopasowanie do stylu mebli i całego wnętrza.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
| Wykończenie powierzchni | Srebrny szczotkowany |
|---|---|
| typ | Gałka |
| śruba | 25mm |
| średnica | 30mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Srebrny szczotkowany |