Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35 zł
Mosiężny uchwyt meblowy gałka G10 SEGNO o wymiarach 33x30mm OUTLET. Uchwyt do mebli w kolorze czekoladowym.
| Nr katalogowy | O-5212 |
| Typ | Gałka |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Czekoladowy |
| Średnica x Wys | 33 x 30 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | – |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Odkryj wyjątkową kolekcję uchwytów meblowych z naszego outletu – idealne dopełnienie Twoich wnętrz.
Nasze produkty outletowe oferują szeroki wybór stylów, kolorów i materiałów, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy urządzisz kuchnię, łazienkę, czy salon, nasze uchwyty podkreślą charakter mebli, nadając im świeży i elegancki wygląd. Uchwyty Outletowe to produkty, które nie przeszły kontroli jakości (drugi gatunek), mają niewielkie rysy, uszkodzenia, kropki, przebarwienia. Mogą to być również produkty z końcówek naszych kolekcji.
Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz uchwyty meblowe z naszego outletu – doskonałe połączenie jakości, stylu i przystępnej ceny!
Uchwyt meblowy, mosiężna gałka G10 Segno w kolorze czekoladowym o średnicy 33mm, to propozycja uchwytów, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, a zwłaszcza w kuchni. Uchwyty meblowe gałki są bardzo wygodne w użyciu, a jednocześnie nie tracą na pięknym designie. Ta minimalistyczna kolekcja występuje w czterech kolorach: czarnym, mosiężnym szczotkowanym, czekoladowym i ze stali nierdzewnej.
Wszystkie wybarwienia uchwytów meblowych, wykonanych z mosiądzu w kolorze złotym szczotkowanym , czarnym, srebrnym i złotym, można ze sobą łączyć, bez większej obawy o różnice kolorystyczne.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
| Wykończenie powierzchni | Czekoladowy |
|---|---|
| typ | Gałka |
| śruba | 25mm |
| materiał | Mosiądz |
| Kolor | Brown, Czekoladowy |
| średnica | 33 mm |